Întrebare recomandată | DDm123 a întrebat:

Ce se intampla daca sufli aer in capul penisului?

15 răspunsuri:
| h3r a răspuns:

Ce povești dure ai auzit? Doar se umflă, ca un balon mă gândesc.

| DDm123 explică (pentru h3r):

Am auzit ca daca sufli respectivul nu isi mai poate controla vezica. adica nu se mai transmite mesajul "vreau la baie" isi da drumul direct si nici macar nu este constient de acest lucru. Mi s-a parut destul de absurd ...si nu am gasit nimic pe internet referitor la chestia asta.

| Felys a răspuns:

Il trage curentul

| Captoresque a răspuns:

Iei foc!

Incearca si ai sa vezi.

| DDm123 explică (pentru Captoresque):

Ai incercat?

| DDm123 explică (pentru Captoresque):

Ai incercat?

| Captoresque a răspuns (pentru DDm123):

Ce relevanță are? Du-te tu și încearcă.

Bă copile, bă, sunt fată, mă.

| SpitalulDeGlumeti a răspuns (pentru Captoresque):

Bine mă fată mă, de ce nu i-ai sugerat sa-si sufle intr-al lui, pe urma sa-l desurbeze si sa joace fotbal cu el? ca de-aia gandesc unii baieti cu al doilea capwinking

| DDm123 explică (pentru Captoresque):

Crede-ma ca degeaba scrii sa te aflii in treaba. Mai bine te abtii daca nu ai nimic inteligent de scris. Am pus aceasta intrebare cu un scop, am auzit o gramada de povesti destul de dure si eram curioasa daca e adevarat. Chiar nu eram curioasa de parerile tale atat de elevate si bine structurate ( eram ironica daca nu ai sesizat )

| Captoresque a răspuns (pentru DDm123):

Crede-mă că degeaba pui pe TPU astfel de întrebări că te luăm toți în derâdere.
Ce povești așa dure ai auzit, și unde le-ai citit? Cool Girl? Bravo? Cosmopolitan? Și câți ani ai?
Ce povești așa dure ai auzit? Că faci cancer? Că-ți putrezește și cade?
Am fost extrem de ironică, în cazul în care nu ai realizat asta sau nu ai spirit de observație.
Din moment ce vorbești așa elevat, îmi și închipui că ești cu mult trecută de vârsta la care crezi că bebelușii vin pe lume cu barza, dar din moment ce nu poți să faci deducția absurdității și ridicolului numai al gândului, înțeleg că tu ori de fapt ești mică (fapt ce-mi infirmă constatarea mea) anterioară, ori de fapt ai un coeficient de inteligență scăzut sau o capacitate de a gândi logic și mai scăzută.

| DDm123 explică (pentru Captoresque):

Of Doamne unde se afla inteligenta numai ca nu avea manute sa iasa afara sau gura sa strige. Atata cunoastere intr-o singura persoana... te mai suporti? Cu riscul de a ma repeta iti sugerez din nou, daca nu ai nimic inteligent de spus, abtine-te! Nu mai impartasi lumii ideile tale net superioare celorlalti. Dai un raspuns doar ca sa nu taci. Nu poti trage nici o concluzie din el, doar iti place sa comentezi aiurea si fara noima. Fa-ti un blog si impartasesteti ideile acolo, ar fi mai bine decat sa ai contact cu alti oameni crede-ma.

| Love4Music a răspuns:

Explodeaza.

| abcde12345 a răspuns:

Nimic -_-

| StefanMV a răspuns:

De ce ai face asta!? laughing)

| Luckan110 a răspuns:

Faci cancer