| MondialuDeEu a întrebat:

Ce se intampla daca te masturbezi des? [la baieti] o.o

8 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Depinde ce intelegi prin des, poti sa iei si foc de la multa frecare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ti se lungeste.

| Legend123 a răspuns:

Creste cocoselu, de la 1 cm juma' creste la 2 cm juma, fii mandru de tine happy `

| Nicux1 a răspuns:

O sa te excite aproape orice si devi dependen la fel ca un drog.Lasate ca afecteaza relatiile!

| Th3Li0N a răspuns:

Ne strica sistemul nervos si vom fi tot mai depedenti si o sa ne afecteze grav si eu incerc sa ma las

| SASergiu a răspuns:

Nu numai ca strica sistemul nervos cand o sa incepi viata sexuala o sa devii impotent... adica o sa ejaculezi foarte repede si pe urma stii si tu ce urmeaza [adica se termina pardita]... daca te tot masturbezi cand o sa faci sex instrumentul tau o sa stea sculat cel mult 5 minute

| Andreea_1147 a răspuns:

Buna....Eu sunt fata, deci nu stiu sigur! Dar am inteles ca este normal sa te masturbezi(baiat fiind), dar sa creezi un echilibru...atata timp cat nu o mai faci des o sa fie ok! happy

| StefIS a răspuns:

Creste cantitatea de lichid laughing