| anonim_4396 a întrebat:

Ce se intampla daca un baiat face sex cu mai multe fete?

17 răspunsuri:
| madyddd a răspuns:

INTREBARE: "cu mai multe fete" deodata?! sau cate una pe rand?!

| anonim_4396 explică (pentru madyddd):

Cam cu cate fete crezi ca poate face sex un barbat deodata? eu am incercat cu 2 si era sa-mi iau bataie laughing))))

| whatevernvm a răspuns:

Nimic. Ce Dumnezeu sa se intample? Daca una are sida poate isi da duhul, dar in rest nimic din punct de vedere moral.

| CristinaLazar858 a răspuns:

Considera ca toate femeiele sunt niste usuratice si el este un macho.

| anonim_4396 explică (pentru CristinaLazar858):

Uite de-aia mor eu pe voi, de ce va desconsiderati? adica fetele cu 99 de pacate si balalu cu 1? pai nu-l prind eu, auoleuuuu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nimic..se simte bine.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Se intampla ca un baiat face sex cu mai multe fete, norocosul naibii laughing))

| DistrugatorulDeVise a răspuns:

Se întâmplă ceva minunat, acel baiat o să capete superputeri de la vaginele perforate.Aşa s-a creat şi Superman.
Dăăăă! Nu se întâmplă nimic rău, chiar e bine, atât timp cât nu face aşa ceva atunci când e deja într-o relaţie

| sweetysweetyyy a răspuns:

E considerat Macho Man, fiindca are cu ce se lauda

| costellodonatz a răspuns (pentru sweetysweetyyy):

Iar daca o fata face sex cu mai multi baieti deodata?

| sweetysweetyyy a răspuns (pentru costellodonatz):

E considerata usuratica si nu inteleg de ce? Care-i conceptia omului..de ce un baiat e privit cu ochi buni cind are mai multe fete, iar o fata e privita cu ochi rai?

| costellodonatz a răspuns (pentru sweetysweetyyy):

Pentru ca ipocrizia este la ea acasa, de aia femeia care se culca cu mai multi barbati este numita curva, parasuta, vagaboanta sau mai stiu eu cum, iar un barbat care se culca cu mai multe femei este macho

| sweetysweetyyy a răspuns (pentru costellodonatz):

Eu totusi consider ca nu-i corect.

| costellodonatz a răspuns (pentru sweetysweetyyy):

Nu esti singura...

| sweetysweetyyy a răspuns (pentru costellodonatz):

Sunt sigura

| Stefan871227 a răspuns:

E posibil sa mananci mai multe sandwichuri