| Pustiu_Florinel_1998 a întrebat:

Ce se poate intampla daca nu faci sex 6 luni?

10 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nimic, ce sa se intample?
tu ai facut sex din prima zi de nastere? sau ai tratit macar 15 ani fara sex?

| Violleta2022 a răspuns:

Nu ti se intampla nimic. Poti sa nu faci sex toata viata, ca de la atata lucru nu mori.
Uita-te la maicute, preotii catolici, budisti, yogisti si alte religii, unde sexul nu se practica si totusi, oamenii sunt fericiti, care traiesc sanatosi, pana la adanci batraneti.

| corbulalbrosu a răspuns:

Se poate intampla ca in cele 6 luni sa faci doar... l@ba. Nimic altceva. big grin

| Andreeush a răspuns:

Nu se întâmplă nimic rău.

| OldSoul a răspuns:

Sa treaca alea 6 luni, si sa ajungi sa nu faci sex 7 luni.

| Sofer a răspuns:

Deocamdata nimic special. Decat o masturbation force.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nimic rau, poate fii chiar benefic, bine daca nu ejaculezi in timpul asta nici prin l@ba.
E o metoda folosita de mult timp pentru a imbunati focusul mental si energia spirituala. De la luptatori etc etc.
Poti sa te informezi mai mult de sexual transmutation/Semen retention/monk mode.

Răspuns utilizator avertizat
| Patronu1 a răspuns:

Se întâmplă să îi explodeze oualele și sa rupă pornosagurile, în rest nu moare. Bafta!