| 69AnonimuS69 a întrebat:

Ce se schimba dupa ce nu mai esti virgin? Ma refer care e diferenta dintre cei virgini si cei care nu mai sunt virgini. Vreau raspunsuri si in cazul baietilor si in cazul fetelor.

Răspuns Câştigător
| CoquineNoire a răspuns:

Dupa ce nu mai esti virgin nu se mai pun intrebari cu "Ce se schimba dupa ce nu mai esti virgin?", nu se mai pun poze cu tipi craciti si nickname-uri care contin numarul 69.

| EmmaShefferd a răspuns (pentru CoquineNoire):

Cel mai tare raspuns posibl laughing))))))))))))))rolling on the floor))

4 răspunsuri:
| MeMeMe97 a răspuns:

Organismul se dezvolta(unor fete li se maresc sanii, baietii se mai "implinesc"(ingraşă, dar nu exagerat de mult) + ca scapi de problemele cu tenul.

| RAY a răspuns:

Ovulul si spermatoizul stie absolut tot ce se va intampla in viata ta, cand se unesc ei determina totul intelegeti nimic nu poate impiedica dezvoltarea acelei programari, la fete la desvirginare nu se intampla nimic deosebit doar ca daca face sex si ramane gravida da logic va putea da lapte desi i vor creste sani care tot cresteau ca doar asta sa programat de mult la concepere intelegeti tu, ai auzit de genomul uman, in ala se afla totul despre o persoana, nici nu la barbati nu se intampla nimic

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dupa ce nu mai esti virgin ai mai multa atractie catre partea feminina, ai tai neastamparati hormoni incep sa simta cum pluteste dorinta de sex in aer, privirea iti incremeneste pe trupuri de fete/femei de parca ai vrea sa le dezbraci pe loc si sa gusti din ele ca un animal feroce, ca tu sa fi stapanul acelui trup, sunt multe de zis