| Ianusik07 a întrebat:

Ce se va intimpla cu un baiat daca nu va avea jumatate de an sex?

Răspuns Câştigător
| Raiiiisa a răspuns:

Va avea o durere foarte mare acolo jos.

14 răspunsuri:
| Doηηa a răspuns:

Ce sa se intample?! Nimic!

| iubesc a răspuns:

Saracul...va muri.

| h3r a răspuns:

O să înceapă să cerșească „iubi dacă mă iubești dovedește-mi prin sex!"

| PreaDulcePreaFin a răspuns (pentru h3r):

Sau, ies in strada cu arma incarcata la maxim si trag in oameni nevinovati.

| Oana92 a răspuns:

Absolut nimic!

| Danysan a răspuns:

Se prgates-te sa se insoare pentru ca stie ca de la nevasta nu primeste cand cere poate vreo lingura in cap rolling on the floorFundita?:-D?

| Vi003 a răspuns:

Cu jumatatea cealalta ce s-a intamplat?

| sayWhaaat a răspuns:

Manuela.

Răspuns utilizator avertizat
| Keith a răspuns:

Sunt 2 variante aici. Abstinenta sau masturbarea.Bafta!

| SatanLovesYou a răspuns:

Ii va cadea ****.

| Dragonisgaby a răspuns (pentru SatanLovesYou):

Cel mai simplu raspuns SatanLovesYou. sincer RESPECT happy

| NickName10 a răspuns:

Va deveni mai integru, se va maturiza mai bine, se va pregati mental mai bine pentru ideea de relatie serioasa, de casatorie...

| NickName10 a răspuns:

- Căsătoria este scopul. Căsătoria urmează doar peste câtiva ani. Casatoria înseamnă muncă, căsătoria e dură, căsătoria cere sacrificii, cere integritate. Oare ce i-a făcut pe unii să creadă începând cu anii "80 că sexul e gratis, că nu ar fi mare lucru, că pot să se culce cu cine vor şi... într-o zi să îşi pună o rochie albă sau un costum şi zâna magică a disciplinei va da nişte praf magic peste ei... şi atunci, vor putea să controleze ceea ce nu a încercat niciodată să controleze. Ar merge? Categoric Nu!
- Multe cupluri au experimentat durerea infidelităţii şi a adulterului. Se pot vedea peste tot familii rupte pentru că cineva nu a avut control! Persoana cu care te vei căsători merită tot ce ai mai bun – onoarea, demnitatea. Respectul şi integritatea MORALĂ pe care le arăţi faţă de tine şi faţă de cel iubit este un indicator foarte bun a ceea ce se poate aştepta mai tarziu...

Persoana cu care te vei căsători merită tot ce ai mai bun – onoarea, demnitatea.