| anonim_4396 a întrebat:

Ce se va intimpla daca partenera nu va spune ca are ciclu si vom face sex?

13 răspunsuri:
| blaxy a răspuns:

Va veti murdari ...se va simti un miros neplacut.si plus la asta va va fi rusine dupa asta la ambii...(depinde ce relatie aveti si cit timp)

| Amelya02 a răspuns:

S-ar putea sa luati vreo boala venerica, mai ales eahappy

| Onn3 a răspuns:

Pai nu se va intampla nimic atat timp cat va protejati si apropo placerea va fi mult mai mare! Totusi aveti grija ca in acea perioada e mult mai fertila decat in celelalte zile din luna.

| Delia_7017 a răspuns:

O sa-ti dai seama ca e la ciclu si te opresti(daca vrei).Nu se intampla nimic in afara de faptul ca poate o sa murdariti tot si pe ea o s-o cam doara. Numa bine:*

| WeedGotMeCrazy a răspuns:

Iti vei da tu seama ca e perioada nasoala... sincer e cel mai oribil sa faci sex in timpu asta... poti sa astepti 2/3 zile sa ii treaca daca nu vrei sa iti fie scarba alta data de eawinking

| pisi1793 a răspuns:

Nimic,dont worry.

| 1People a răspuns:

Risti sa fie cea mai penibila partita de sec

| Andrei07565486 a răspuns:

Si chiar daca nu iti spune laughing, iti vei da seama singur, ciclu inseamna cai curge sange din p****

| Eatmygun a răspuns:

Atunci ai incurcat-o.

| iGo a răspuns:

Sunt cateva boli foarte des intalnite in situatiile astea, dar in cazul tau este vorba despre limfogranulomatoza inghinala. bafta! fundabatting eyelashes?

| MrYon a răspuns:

Dar ce boala pot sa primesc da la aceasta?
\

| MrYon a răspuns:

Dar ce boala s-ar putea lua de la aceasta?

| MrYon a răspuns:

Dar ce boala am putea lua?