| anonim_4396 a întrebat:

Ce senzatii ai inainte de ati veni ciclu...si la cit timp se intimpla dupa aceste lucruri.Dau funda

3 răspunsuri:
| NoOneKnow a răspuns:

Ciclul vine o data pe luna, si cu o zi sau doua inainte poti avea stari de nevroza, dureri de burta sau de spate.

| xNuiiDeTiinex a răspuns:

In primul rand nu te-ai exprimat corect. Eu una nu prea inteleg ce ai vrea sa zici. Dar iti pot spune ca: inainte de a-ti veni ciclul te doare burta (jos) si vine 1 data pe luna. Aaa si. n-ai nici o senzatie rolling on the floor) adica, eu una n-am avut senzatii rolling on the floor)

| mihaeladinu27 a răspuns (pentru xNuiiDeTiinex):

Probabil a vrut sa zica simptome happy