| vitalia90 a întrebat:

iubitul m-a visat insarcinata, si din cauza aceasta eram si foarte nervoasa.Ce ar mai fi si asta? MS!

3 răspunsuri:
| ThePayback a răspuns:

E doar un vis, probabil tine mult la tine. Depinde de cum vezi lucrurile.

| Madarinca a răspuns:

E doar un simplu vis, nu trebuie sa te inerevzi oricum nu inseamna nimic.Eu cred ca se gindeste zi si noapte la tine si tien foarte mult la tine de asta si te-a visat insarcinata.Totul va fi bine si nu fii nervoasa daca o sa te mai viseze insarcinata.