| Marcel69minecarftGamer a întrebat:

Ce senzatie ai cand ii faci sex oral iubitei tale? sunt virgin si mereu mi-am dorit sa ii dau limbi unei fete frumoase(nu stiu daca e normal dar as vrea si in vagin si anus)

3 răspunsuri:
| vocea a răspuns:

Este o senzatie placuta deoarece daca stii sa dai limbi a se va excita si la randul sau te vei excita si tu

| CatalinVictor1985 a răspuns:

Vrei totul asa din prima laughing
Eu zic sa te feresti de anus macar o perioada de cativa ani daca nu chiar toata viata. In partea cealalta e la moda sunt multi care o fac dar nu stiu de ce esti asa grabit. Nu mai bine iti faci tu o prietena si ramaneti la saruturi poate ai noroc sa-ti pierzi virginitatea si cu timpul experimentezi saruturile pe formele ei nu direct la ce ai spus tu. Dupa vei mai vedea ce mai faceti

| JustStitch a răspuns:

Si eu vreau sa fac asta