| hloppp a întrebat:

Din cate am inteles exista la farmacie acel ceva care se pune pe vagin si ii poti face iubitei oral, asa cum si la baieti exista prezervativul, dat nu stiu cum se numeste si nu am cum sa ma duc la farmacie sa intreb daca are prezervativ pentru femei ca vreau sa ii dau limbi la iubita... Stie cineva cum se nu se numeste?

Răspuns Câştigător
| AlexanderAdrian a răspuns:

Facandu-i oral unei fete cu BTS te poti trezi bine mersi si tu cu tot felul de povesti. Da exista niste foite speciale de latex insa eu unul nu cred ca se gasesc in farmacii, n-am vazut niciodata. Poate in sex shop.

2 răspunsuri:
| sofisis a răspuns:

Eu sincer nu am auzit de ceva care se poate pune pe deasupra ca sa ii poti face sex oral.
Dar de ce nu incerci in dus de exemplu, daca ti-e putin aiurea asa...

| AlexanderAdrian a răspuns (pentru sofisis):

Facandu-i oral unei fete cu BTS te poti trezi bine mersi si tu cu tot felul de povesti. Da exista niste foite speciale de latex insa eu unul nu cred ca se gasesc in farmacii, n-am vazut niciodata. Poate in sex shop.

| vikings a răspuns:

Alta idee ar fi sa incerci cu un prezervativ pe limba! Succes!