| Anonimăă_8652 a întrebat:

Ce simți-ți când vede-ți o fată care dansează și se mangăie pe sâni, fund sau chiar alt undeva?

3 răspunsuri:
| Virkno a răspuns:

Pai daca esti baiat iti spui mama ce bunaciune e fata aceea ce nas da sa o *** stii ca orice baiat de 14-18 ani oricum unele fete considera ca ies in evidenta daca fac unele miscari "senzuale" si se cred mai presus de celelalte fete.Cam asta cred si stiu sigur!winking

| danypoli95 a răspuns:

Nai ce sa simti poate sa vezi si sa iti placa ce vezi... ceva frumos.tongue

| gokart a răspuns:

Ce "simti-m"? Nu SIMTIM mare lucru. Depinde de locatie. Daca e in cadru privat, e ok, incitant. Daca e intr-un club, e o problema.