| xCiupercuutsaa a întrebat:

am o prietena care este lesby. si mere incearca sa ma sarute pe gura, imi da palme la fund, ma mangaie pe sani, etc. si incearca sa ma faca sa am f*t cu ea. ce sa fac?straight face

12 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Posibil sa te amuze intreaga situatie si sa te intrige, in acelasi timp.Gandeste-te daca vrei sau nu si daca raspunsul e nu, indeparteaza-te de langa ea.Fii mai rece,nu-i permite sa te atinga(spune-i exact asa, nu-ti permit sa ma atingi) si va fi bine, va intelege si ea si va cauta...alta victima! Mult noroc!

| LeuTz a răspuns:

Sau poti sa o faci cu ea si ne chemi si pe noi spectatori.

| aliybella a răspuns:

Spune-i ca nu esti nici bi nici lesby si ca te deranjeaza chestiile astea, zi ca daca nu termina cu chetiile astea va certati rau. Impune-ti punctul de vedere

| TheSpecialOne a răspuns:

Sa o auci la mine ca cand imi vede scula ii trece de lesbi sigurlaughing

| xXx_6498 a răspuns:

Pai pupo,ce e asa de greu,eu daca as fi in locul tau as ssarutao,si ce daca e tot femeie,e chiar mai bine,decat un barbat care sa te insele cu alta,e chiar foarte ok,si daca tu chiar nu vrei,vorbeste despre asta deschis, ce e asa de greu, doar tie prietena...

| pinkangel_4370 a răspuns:

laughingdoamneeeeeeeeeeeeee...ce lumerolling on the floor
fa`ti un pr e mai bine asa.

| DarkAngel_1320 a răspuns:

Cea mai buna idee ar fi sa iti faci un prieten :d[Iubitkiss]

| Siminik a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa vorbesti deschis cu ea si sa ii spui ca te deranjeaza ceea ce face ea si ca nu esti de acord. :*

| PrintsessKa a răspuns:

XCiupercuutsaa parerea mea este sa-i zici ca nu esti lesby si dac vrea doar o prietenie cu tine sa nu treaca limita ei.winking

| andrei213 a răspuns:

Vino cu ea la mine si tio rezolv euwinking 13cm big grin si daca vrei si pe tine ca vad ca ai tate mari laughing

| andrei213 a răspuns:

Baga idu meu bolmeteus88 si vb cu tine pe mess sa imi zici mai mult si poate te ajut cumva

| BuuBuu_9266 a răspuns:

Eu nu cred povestea asta...mi se pare o prostie. nu cred ca este adv c spui u pentru ca le spi prea direct! Dar hai sa zic ca te cred, ca si eu mai mint cateodata! Du-te fetitz`o, fa`ti de lucru!winking by3