| Lorena_4282 a întrebat:

Ce simptome sunt acestea: febra, dureri de burta, diaree. Raspuns urgent va rog...crying Ma refer ce infectie ai in corp sau nu stiu... Este ceva grav?crying((

5 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Probabil o toxiinfecţie alimentară. Diareea cauzează deshidratarea, aşadar persoana în cauză va trebui să bea ceaiuri (de mentă).În general, simptomele intoxicaţiei alimentare dispar în 2-3 zile, deci nu necesită tratament medicamentos.
Eu ţi-aş recomanda şi vizita la medicul de familie dacă spui că febra este unul dintre simptome.
Sănătate!

| Bulinaaaaa a răspuns:

Ai grija sa nu fie apendicita. daca te doare in partea dreapta jos.
de asemenea daca te doare stomacul poate fi o toxinfectie alimentara. eu zic sa consulti un medichappy

| Krista_2861 a răspuns:

Raceala,ciclu,ceva ce ai mancat si nu tia priit la stomacthinking
nutonguetrece pana maine

Răspuns utilizator avertizat