| Deliamdelia a întrebat:

Ce simte si cum se comporta partenerii fiecare in parte in timpul actului sexual cand sunt super super super excitati? Si tine atunci mai mult sau mai putin sexul? Cum si ce simte barbatul si ce simte femeia? Va rog dau funda.

4 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Cand el e superexcitat ejaculeaza foarte rapid, iar tu te uzi foarte tare, si se poate sa il vrei in tine, tot, cat mai adanc, sau il vrei tot si in gurita, sa te joci cu limba pe el, sa il percepi si simti, si poate si ejaculeaza, sperma are gust de albus de ou, sau, daca el fumeaza, e mai amara.
Daca nu vrei asa, iti mai poate ejacula pe sani, pe fund, pe fata sau unde vrei tu. nu mai e nimic de inventat aici, din pacate... oamenii o fac de mii de ani, asa ca.
Unii // unele scot anumite sunete de placere la ejaculare, altii gem, altii rad vesel.
Fel si fel de manifestari.

| Deliamdelia explică (pentru PsihoSex):

Cand ai zis ca ejaculeaza rapid vrei sa spui ca il tine putin durata sau jetul e mai mare?

| PsihoSex a răspuns (pentru Deliamdelia):

Ambele, dar jetul depinde de timpul scurs de la ultima ejaculare si cat va jucati si il exciti inainte de ejaculare, stimularea manuala, cu sanii si gura, creste substantial volumul ejacularii, dar logic ca nu in 2 minute.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este ceva diferit de la individ la individ, nu este o regulă si nici ceva generalizat. Succes!