| Cris29 a întrebat:

Ca tot e vorba de relatii... Conteaza doar sentimentele si sexul intr-o relatie sau mai corect la inceputul unei relatii? Un barbat de 32 de ani mi-a spus ca pentru el conteaza ca sa se inteleaga sentimental si sexual cu partenera. Restul vede el pe parcurs cum se vor descurca. Este de acord cu a face sex de la prima intalnire cu viitoarea partenera si chiar fara prezervativ pentru a avea o relatie serioasa si asta in conditiile in care femeia cu care vorbeste este inca virgina la 27 de ani. Vorbeste cu ea doar la telefon, nu s-au intalnit deloc de o luna de cand s-au cunoscut pentru ca el nu vrea, dar vrea ca ea sa vina la el acasa. Voi ce parere aveti oare chiar isi doreste o relatie serioasa sau doar vrea sa o aduca cat mai repede in pat pe femeie?

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu e intreg la minte tipul si mai ales nu o cunoaste bine in persoana e prea exigent. Aia daca are minte ii zicea sa se duca la masa ca sa-l invete cum trebuie sa fie cu o femeie la inceput si nu s-ar duce acasa la el.

| Cris29 explică (pentru mgtow):

Sper ca ea sa nu faca aceasta greseala, presimt ca va avea de suferit. Nu stiu de ce dar parca vad ca el va incerca sa tremine relatia destul de repede dupa ce se va culca cu ea si asta chiar dintr-un motiv oricat de mic si neimportant.

| harciog a răspuns:

Putea fi mai scurt si sa-i explice ca tot mai bun e f...ul sanatos decit masturbarea la nesfirsit.

| doc69 a răspuns:

Greu de spus... oricum fata sa nu faca pasul decat cand simte pur si simplu ca altfel nu vrea chiar daca ar dura doar o clipa dar acea clipa sa fie.a ei.

| Sentinel a răspuns:

Lasa-ma sa ghicesc : femeia esti chiar tu.

| Cris29 explică (pentru Sentinel):

Nu sunt eu, barbatul este un amic al meu, dar nu-mi place cum procedeaza cu fata asta si i-am spus. Vroiam sa vad si parerea altora despre modul lui de gandire.

| MMihai a răspuns:

Dacă nu ești tu individa de 27 de ani, ce îți pasă ce face omul ăla de 32.
Sau tipul are mai mult de 1, 75 m, că tu ai spus că ai 1, 71 m, și îți dorești un individ mai înalt?!