| angelofdeath a întrebat:

Ce simti cand esti indragostit?

Răspuns Câştigător
| cotzobel a răspuns:

Ceea ce simti nu poate fi descris in cuvinte.ai face orice doar s o vezi. vrei sa fii cu aca persoana, sa o vezi, sa stati imbratisati in fiecare zi.cand esti cu pers respectiva ai senzatia c sunteti doar voi 2 pe pamant.nu mai conteaza nimeni si nimic.deci daca ai aceste "simptome" sau altele asemanatoare... felicitarile mele:ESTI INDRAGOSTITAhappy

7 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Imi bate foarte tare inima.ma gandesc la acea persoana tot timpul.simt ca innebunesc daca nu ii vad ochii

| Sara2 a răspuns:

Asta simti fara sa intrebi pe nimeni... fluturi in stomac... te gandescti la pers respectiva tot timpul succes

| chikitoka a răspuns:

Simti poezia...happy.simti ca poti fii tu insati/ insuti... te simti fericit(a) si canti " the world is mine" big grin...esti un artistwinking

| yoanna73 a răspuns:

Simti fluturi in stomac cand vezi baiatul respectiv.

| claudiu89 a răspuns:

Cea mai mare dragoste ii atunci cand poti fi tu insuti si sa fii iubit pentru astahappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mai esti acelasi om ca inainte, el/ea este intregul tau univers, prin el/ea vezi lumea, e mai presus decat propriati persoana, traiesti doar pentru el/ea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai cand esti indragostit nu iti mai pasa de nimeni si nimic cand esti cu ea