| YukyTsukiyomi a întrebat:

Ce simti atunci cand esti indragostit?

Răspuns Câştigător
| Icecream15 a răspuns:

Depinde ce fel de persoana esti happy Ca de exemplu eu cand sunt " indragostita" ( de fapt mi s-a intamplat o singura data ) vroiam sa vorbesc mereu cu persoana si simteam ca nu exista zi fara sa vb cu el ..plus ca de cate ori il vedeam eram mai fericita adica aveam mereu zambetul pe buze in preajma lui si cand stateam singuri( fara a fi impreuna) vroiam sa ma apropii desii picioarele mele ma impiedicau sa fac asta big grin

9 răspunsuri:
| eXtreme21 a răspuns:

E foarte bine cand esti indragostit, esti mai bine dispus. Dar apare si dorinta de a avea acelasi sentiment si din partea celeilate persoane.
Oricum, cand esti indragostit faci multe lucruri ca sa fii aproape de persoana iubita.
Sper ca am putut sa te ajut.

| KasdfghjNY a răspuns:

Dragostea,este cel mai frumos sentiment si cel mai puternic! Cand esti indragostit maxim(cum imi place mie sa zic) te gandesti la el/ea 24/7! Simti ca iti ''plange'' sufletul dupa persoana iubita, iar cand esti cu ea/el sunt cele mai frumoase clipe!

| Ando1dul a răspuns:

Eu de multe ori simt fluturasi in stomac si ma simt in al noualea cer. Uneori cand sunt cu ea chiar mi se scoala o ideelaughing

| gaby5995 a răspuns:

Dragostea nu se explica, ea se simte!

Dar totusi pot sa iti spun k ai fluturasi in stomac, esti ca capul in nori, faci lucrurile pe dos, esti cu gandul doar la acea persoana.

| Lil2828 a răspuns (pentru gaby5995):

Bravo! Buna explicatie! big grin

| AriantheLissa a răspuns:

Cand esti indragostit, ti se pune un nod in gat cand vezi persoana respectiva, ti se inmoaie picioarele si abia mai poti sa vorbesti
P.S.mai stai cu gandul incontinuu la acea persoanawinking

| IuliaRoxana a răspuns:

Simti asa ca un gol in stomac, nu prea ai pofta de mancare, atunci cand o vezi pe persoana de care esti indragostit iti bate inima si parca iti e frica

| WITCHgirl a răspuns:

Fluturi in burta.Nimic in cap.Asa e la mine.

| dydybahh a răspuns:

Ai fluturi in spomac cand il vezi,, esti cu capul in nori te gandesti doar la el
Vrei sa ii spui ca il placi da nusti cum sa faci pentru a nu parea penibilaa