| meetyourmaker a întrebat:

Ce spuneti despre fetele care incearca sa nu te bage in seama dar iti fura priviri mai mereu!? Bine nici eu nu o bag in seama happy. Adica mai mult e o joaca dar nu stiu ce sa cred thinking

4 răspunsuri:
| Claudia_1526 a răspuns:

Acele fete te plac, pe de o parte incearca sa nu para dure, au orgoliu, nu vor sa arate ce simt, ele asteapta sa fie descoperite, sa le abordezi tu iar privirile sunt ca un impuls pentru tine, asteapta ca tu sa faci primul pas

| meetyourmaker explică:

Deci continui joaca!?

| georgy4005 a răspuns:

Pur si simplu va placeti reciproc. evitati sa va vedeti. ca sa evitati discursuri. tongue

| fuchsiacherry a răspuns:

Nuu continua joaca daca o placi spune-i in fata sau pe mess