| blue-star a întrebat:

De ce atunci cand un baiat e respins de o fata, el crede ca fata il place si incearca sa se bage in seama mereu cand e in preajma ei?

Răspuns Câştigător
| mihaela_7412 a răspuns:

Pai stii in ziua de azi majoritatea feteleor is panarame si se lasa usor si ei daca vad ca u ii respingi ce zic ei ma uite asta se l; asa greu dar o sa fie si ea a mea si de asta fac asa cred ca is mari gigolo si pot cuceri orice fata dar nu tot timpu e asa funda?

7 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

De ce sunt unele fete atât de naive şi deşi li se spune cu subiect şi predicat "fato, mi se rupe de o eventuală relaţie cu tine" ele continuă să insiste dar pişă ochii undeva în privat şi tot masculul e de vină că e indiferent cu biata fată?!
Întrebările de tipul ăsta sunt de la extrem de stupide în jos căci nu sunt valabile la oameni maturi ci doar la puştani frustraţi!

GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Pai nu crede asta.Sau crede asta in functie de cum e respins. daca e respins in gluma atunci asta crede. Daca e respind intr-un mod serios atunci intelege asta el.Doar daca respingerea se face in joaca, in gluma, ceva de tipul lasa-ma ca sa te las, atunci el crede ca fata il place si continua sa se bage in seama cum spui tu.Bafta!

| Corina a răspuns:

Pentru ca are o parere prea buna, exagerat de buna, despre el si se crede Mucho Man, sau pentru ca, de obicei, baietii doresc ceea ce nu au.

| Miauti a răspuns:

Deoarece unii baieti nu renunta asa usor, santem ca animalele. Sau poate din cauza, ca simte o legatura.

| ^_^just*me^_^ a răspuns:

Baietii au mandria lor, orgoliul lor si nu le place niciodata sa se dea batuti chiar daca ei stiu ca nu au sanse refuza sa accepte asta!

| kimora_8189 a răspuns:

Pentru ca atunci cand sunt refuzati se simt aiurea si ei vor sa fie considerati zmei... cand e refuzat mai atre isi doreste e ceva de genu' daca nu ai ceva mai tare iti doresti

| Curci a răspuns:

Fiindca unii baieti chiar se indragostesc de o fata si isi dau seama ca au gresit mult prea tarziu, atunci incercand sa repare tot si sa nu se mai simta vonovati.Sau vor sa faca sex cu ea