| euGEN_8611 a întrebat:

Ce spuneti. ieri m-am despartit de prietena, si astazi este ziua ei.
Ne-am certat urat de tot. am facut-o sa si planga straight face si a spus ca nici nu mai vrea sa ma vada niciodata

Ce ziceti mai are rost sa merg sa-i duc cadoul?!

12 răspunsuri:
| butt3rfly16 a răspuns:

Faptul ca v-ati despartit cu ctv ore inainte de ziua ei e destul de nasol. i-ai facut fara sa vrei cel mai"superb" cadoustraight face. Daca inca mai ti la ea si vrei sa repari greseala pe care ai facut-o ar fi bine macar sa incerciwinking. Poti sa-i iei ceva sugestiv care stii ca i-ar placea si bineinteles daca vrei sa te mai impaci cu ea poti chiar sa-i faci cadoul ideal si sa faci ca ziua asta sa fie speciala pentru ea facand acest gesthee hee. Daca i-ai luat deja cadoul normal ca ar fi frumos sa il duciwinking. Ramane la decizia ta.Baftawinking

| Marynna a răspuns:

Dupa ce zici, tu esti vinovatul, nu?
daca iti pare rau si vrei sa va impacati, du-te sa ii duci cadoul, daca nu mai vrei sa fiti impreuna, mai bine lasawinkingwinking

| marrr a răspuns:

Da, mergi sa-i duci cadoulhappy Daca tu inca o mai iubesti poti sa ii ceri sa te ierte in speranta ca va veti impaca, dar spune-o din inima. A spus ca nu mai vrea sa te vada din suparare, daca zici ca ai facut-o sa planga. Cadoul nu conteaza, dar cu siguranta va aprecia gestul si faptul ca ti-ai facut curaj si te-ai gandit la ea. Poate ea se intreba ce -oi face tu in clipele in care ea plangea si nu s-ar fi gandit ca tie la ea iti era minteahappy S-ar bucura cred, mai ales de ziua ei. Noroc^^

| anad a răspuns:

Da, ai facut o greseala, dar ea ti-a fost prietena si merita s-o feliciti de ziua ei! Ai ocazia sa-i ceri scuze si s-o rogi sa va impacati. Poate, fiind ziua ei, s-o gasesti intr-o dispozitie buna si sa nu te refuze! Bafta!

| Gabitsza a răspuns:

Si ce daca va'ti certat.
macar din respect pentru ca ai stat cu ea dui ceva. poate o faci sa se simta mai bine.
succes

| pacalici a răspuns:

Normal daca fata te iubeste du-te.

| nuta a răspuns:

Normal
sper ca i l'ai dus da?
si v-ati si impacat

| MeGhosta a răspuns:

Du`te.chiar trebuie sa faci astastraight face

| Uca_1100 a răspuns:

Nu conteaza daca v-ati certat.Conteaza de cand timp sunteti impreuna si din ce motiv v-ati certat, timpul insemnand cat timp a avut la dispozitie ca sa poata sa te iubeasca iar motivul semnifica cat de grav poate sa fiu lucrul care a dus la cearta.
Si faza cu "nu mai vreau sa te vad niciodata". iti zic eu ca a spus-o la nervi, mie mi s-a intamplat de foarte multe ori.Sun-o mai intai, intreab-o ce face si dupa spune-i ca vrei sa te duci la ea la bloc ca sa-i zici ceva, iar acolo o astepti un cadou.Eu zic ca un buchet de flori, o ciodolata (sa ii treaca supararea si sa o indulceasca e perfect) + bonus un sarut.

Bafta si sa ne zici ce ai rezolvat.

| ToxxxxxyiLiycKxKxKx a răspuns:

Normal.si pe langa cadou un buchet de flori si scuzele de rigoare

| Ancuta59 a răspuns:

Buna! Nu conteaza daca v-ati certat.Totusi trebuie sa ii duci un cadou.Cine stie... poate va impacati. Daca nu puteti fi buni prieteni.papa

| euGEN_8611 explică:

Pai eu ma gandeam sa-i cumpar un buchet mare de trandafiri. si ceva pe langa.