| anonim_4396 a întrebat:

..In aceasta dimineata m-am certat urat cu cea mai buna prietena a mea (eu fiind baiat) din cauza ca i-am spus niste minciuni despre iubitul ei, si a zis ca nu mai vrea sa ma vada niciodata, fiindca din cauza acelor minciuni s-au despartit. Nu mai stiu cum sa fac sa ma ierte, pentru ca nu vreau sa ramana asa, deoarece noi ne intelegeam foarte bine. Va rog propuneti-mi niste idei de a ma ierta. Cel mai bun raspuns primeste FUNDA!

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Si daca i-ai fi spus niste adevaruri despre el sa stii ca la fel s-ar fi comportat.Nu ai procedat corect.Probabil ca ai facut asta din invidie.Las-o sa se linisteasca.

| WinnieOnSteroids a răspuns (pentru darrio2007):

Ai dreptate, din invidie am facut-o.

| darrio2007 a răspuns (pentru WinnieOnSteroids):

Ei,vezi.Sper sa revina cat de curand la sentimente mai bune.

3 răspunsuri:
| MinyMouse a răspuns:

Ii poti spune ca nu a fost cu intentie a fost doar o gluma, ii poti impaca, si o poti invita undeva sa vorbiti mai multe, NU FI INSISTENT daca nu vrea sa vorbeasca cu tine las-o 2-3 zile