| ZEYN a întrebat:

am si eu o problema, fosta mea prietena s-a despartit de mine acum o saptamana din cauza mamei ei ca s-a certat urat si tot o streseaza cu mine (nu ma suporta mama ei) fata ma vrea pe mine, mama ei vrea sa o cupleze cu alti mai bogati sa zic asa.Si ieri ne-am intalnit ea a vrut inapoi i-am spus ca mie asa sa ma mai impac cu ea ca nu mai am incredere in ea si ea tot a insistat sa fiu cu ea si na am spus sa ii fac pe plac, desi sunt rece cu ea, si nu stiu ce exact sa fac sa mai continui relatia sau sa ii explic ca degeaba tragem de relatie sa fie ok. Cand ne-am impacat am discutat diverse chestii si a inceput sa planga, sper sa nu fie doar asa de smecherie impacarea asta, voi ati patit asemenea eveniment, daca da imi puteti spune ce concluzie ati tras. Va multumesc mult tuturor!

Răspuns Câştigător
| marianyonutz93 a răspuns:

Dupa parerea mea degeaba stai cu ea daca nu mai tii la ea deloc conteaza si sentimentele tale fata de ea

7 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Ca de la bărbat la bărbat îți zic: Fugi! Acum! Rapid! Instant!

Nu știu ce vârstă ai, dar dacă ai sub 18 ani ai toate motivele să fugi - de la a evita problemele cu o mamă maniacă și până la faptul că găsești fete cât ai bate din palme.
Iar dacă ești major, ai și mai multe motive să fugi - gândește-te că asta își crește fiica să fie materialistă (din moment ce-o presează să se cupleze cu bogați) iar dacă tu vei ajunge înstărit la un moment dat o va presa p-asta să te bată la cap să te-nsori cu ea, să-ți toarne un plod și apoi să ceară divorț și să te lase-n drum și cu banii luați! Sunt foarte periculoase specimenele astea, atât pentru psihicul cât mai ales pentru buzunarul unui om.

Pe cale de consecință logică imediată, răspunsul pe scurt la întrebarea ta este: ACUM fugi de ea.

„sper sa nu fie doar asa de smecherie impacarea asta" - Ba este.

Salam alekum.

| ZEYN explică (pentru kongeriket):

rolling on the floor eu am 19 ea 17 dar am lasat-o cu masa ca m-a enervat si i-am zis auzi dispari la mata stai cu ea laughing si This Is It dar mersi de raspuns sunteti ok thumbs up

| ROB3RT89 a răspuns:

Daca sti ca inca mai simti ceva pentru ea, mai incerca! Ce treaba are mama ei? Nu parintii decid pana la urma...Si la varsta asta daca viseaza un ginere cu bani, imi dau seama ce gandire are ea! La gandirea ei, totul se rezuma la bani. Daca stiti ca va iubiti, continuati. Daca nu, fiecare pe durumu lui.

| ZEYN explică (pentru ROB3RT89):

Pai da stiu, si ea ii zboara gandul la bani dar i-am spus ieri, auzi eu nu am bani am iubire daca iti convine bine daca nu asta e... si a ramas cu mine happy

| ROB3RT89 a răspuns (pentru ZEYN):

Doamne fereste, sa ai o soacra ca asta...laughingDaca a rams cu tine, mult succes in continuare!

| Anonima264 a răspuns:

Nu desi pot sa iti dau sfat!
Daca o mai iubesti sigur ca poti fii cu ea!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da ce treaba are frate mama ei cu voi? pai daca e asa de fiecare data cand baga cineva strambe o sa despartiti? e mai sensibila si ii pasa prea mult de altii, e influentabila si se ia dupa toti prostii. probabil o sa faca asa de fiecare data cand trebuie sa faca alegeri de orice fel. by the way, cati ani aveti? whatever, doesnt matter. nu se poate sa le ai pe toate.