| SecretLover10 a întrebat:

Ce statusuri stiti in care sa se inteleaga ca baiatul vrea sa se desparta de fata?

Răspuns Câştigător
| Neagandalf a răspuns:

Uite un site bun cu ce cauti http://www.codrosu.ro/......messenger/ sper ca merit o funda.

2 răspunsuri:
| CodrutM a răspuns:

Ce rahat. Ce om fara suflet si viata sociala ar face asta?
De ce ti-ai pune asa ceva in status? Vrei o metoda mai subtila de a ii arata ca vrei sa te desparti de ea? Nu e de ajuns ca vestea despartirii e ca o palma peste fata o lasi si in suspans cateva zile? Vrei sa faca riduri/cearcane/varice/fire albe?
Voi vorbiti doar pe mess? Nu va intalniti? Faceti sex prin web-cam?

Pffoai, m-ai spart la faza asta.