| LoveShuffleBoy a întrebat:

Ce trebuie sa fac ca un baiat sa nu ma placa?

Răspuns Câştigător
| monyk a răspuns:

Buna.laughing, multe fete incearca sa fie placute iar tu vrei tocmai invers.Pai poti sa te comporti urat, sa umblii cu alt baiat, sa il ignoris, a fi indiferenta, dar totusi eu nu cred ca asa se procedeaza, adica daca tie nu iti place nu trebuie sa il faci sa se simta aiurea, poti sa ii explici sa caute in alta parte, sa ii propui sa ramaneti amici si doar atat, sa inteleaga cum sta treaba, adica pune-te si tu in locul persoanei, nu te-ai simti bine sa fi tratata urat, pur si simplu poarta-te natural, explica-i omului ca nu il placi dar intr-un mod in care sa nu sufere, nu e bine sa ne batem joc de sentimentele altora, daca nu ne place de cineva, nu inseamna ca trebuie sa ne purtam urat, de multe ori roata se intoarce.

8 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

E cam greu asta ca multora li se pune pata multa vreme pe aceeasi persoanahee hee Eu zic sa te arati indiferenta si sa il eviti tot timpul, asa e mai usor si nu o sa-l ranesti!

daniela
| daniela a răspuns:

Bro nu fi rau cu fata. Oare tu asa faci cand se apropie cineva de tine?

| theodoraafi a răspuns:

Buna. incerca sa faci lucruri care nu i plac. sa il jignesti, sa te saruti cu altul, sau pur si simplu sa ii explici ca nu are nici-o sansa cu tine si vrei sa fi-ti doar amici.

| SufletDeCopil a răspuns:

Pai ce sa zic.incearca sa te comporti mai urat cu el sa nu-i dai importanta sa il eviti dar in acelasi timp incearca sa nu-i ranesti sentimentele!

| mdaaa a răspuns:

Sa iti placa de ellaughing iti garantez ca atunci nu o sa ii mai placa, glumeam...gandeste-te ce fel de fete nu ii plac lui si fii asabig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa rîgîi din toti rărunchii. Efect garantat laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daniela, dar a cerut o modalitate sa-l indeparteze nu sa-l apropie. Daca era vorba de apropiat aveam alte sfaturi... tandre. Zimbete dulci, clipit rapid din gene, suspine, cuvinte calde... si un stranut asurzitor urmat de suflatul trompetei rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa fi tu insuti!