| criss_2399 a întrebat:

Cum trebuie sa fie o fata, ca sa ii placa unui baiat din prima?

Răspuns Câştigător
| HarryJames a răspuns:

Sincera, sa stie sa te faca sa zambesti, sa fie langa tine cand iti e greu, dar nu pot sa scriu aici totul pentru ca frumusetea interioara ar trebuia preciata mult mai mult in zilele noastre dar nu exista fata,, ideala", pentru ca fiecare fata e frumoasa in felul ei propriu si personal

16 răspunsuri:
| zuzu a răspuns:

Sa fie ea!

| MajorAsshole a răspuns:

Naturala.

| MajorAsshole a răspuns:

Simt nevoia sa intaresc ideea lui cr1stoph91. Prietene, mai spune-ne de vreo 10 ori, ca faci puncte, sa stii!

Răspuns utilizator avertizat
| ĦΔŁŁØẄΣΣЙ a răspuns:

Nu poti face un baiat sau mai multi sa te placa obligatoriu cui ii place ii place cui nu la revedere si-un praz verde care-i problema?

| SEAL a răspuns:

Naturala fara extensii machiaje sau alte cacaturi

| geografie a răspuns:

Buna

| criss_2399 explică:

Pai evident pentru o noapte...trebue sa fie goala, dar eu am avut in vedere pentru o relatie normala dintre eiwinking

| criss_2399 explică:

Astept altceva de la voi...nu simt ajutot
trebuie singura sa ma chinui sa raspund la intrebare:
sa fie dorita, micuta si sa fie om... happy

| criss_2399 explică:

NamSuflet:
pai faza e ca nu la toti 100% sa le placa, dar care ar fi calitatile ei pentru un succes remarcabil?;

| criss_2399 explică:

Geografie :
buna are mai multe sensuri :d :d (y)

| criss_2399 explică:

Harry:
mi-a placut raspunsul
(esti un dulce... iata am gasit baiatul perfect...)
ei bine am glumit putin happynu luati si voi tot in serios happy
mia

| criss_2399 explică:

Seal:
e corect dar si amuzant big grin big grin

| yoyo_1988 a răspuns:

Cati ani are fata si baiatul?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns: