| anonim_4396 a întrebat:

Care vor sa faca sex mai mult fetele sau baietii?

21 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Eu cred ca in egala masura, doar ca fetele sunt retinute de mai multe interdictii impuse prin educatie.

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Si fetele si baietii.

| psiholoaga a răspuns:

Eu cred ca femeile vor mai mult. Doar ca unele nu isi exprima dorintele la fel de mult ca barbatii, din cauza normelor sociale, morale etc.

| JustMeFlory a răspuns:

Eu cred ca fetele! doar k ele sunt mai rezervate cand vine vorba de acest lucru! adica nu suntem k baietii sa vb mult dspr acest lucru si noi nici nu ne laudamwinking

lolita
| lolita a răspuns:

Toti in aceeiasi masura, este un mit ca baietii vor sa faca mai mult sex, asat pentru ca ei vorbesc mai mult despre asta. pardon, se lauda, si pare ca ei vse gandesc doar la asta.

| Parintele a răspuns:

Femeile fac mai mult. E dovedit statistic.

Bula
| Bula a răspuns:

Fetele fac si tac.
Baieti fac daca pot...

| bibydraguta a răspuns:

Eu cred ca in egala masura dar totusi baietii uneori parca vor sa faca mai mult sex

Răspuns utilizator avertizat
| otypa a răspuns:

Baietii.

| lilia_2632 a răspuns:

Mai mult ele, ei obosesc repede...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

DA

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fetele

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Baietii!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Baietii si cu fetele

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fetele

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Baieti

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mie imi place sexul si sunt baiat stefan_rugby96

| gabrielos a răspuns:

Ambele "animale" tongue ca sa zic asahee hee

| melodypcdc a răspuns:

Baietii phbbbbt

| ApriliaRs a răspuns:

Fetele au dorinta de a face sex mult mai mare ca baietii, de aceea se masturbeaza si mai des. Nici o fata nu o sa recunoasca, ca vrea sa faca sex sau ca se masturbeaza