| Pamanteanul a întrebat:

Ce triluri și trip-uri îți dă iubirea și indragosteala?

5 răspunsuri:
| Invictusman a răspuns:

Trilulilu crocodilul.
Simți ca ai un rost, ca ești viu, ca trăiești, iubirea e cel mai frumos sentiment de pe lume, dar e atunci când și tu la rândul tău ești iubit nu doar iubești.

| Pamanteanul explică (pentru Invictusman):

Dar când iubești, iubești de fapt carnea acelei persoane? Devine mai roșie carnea persoanei sau e doar un trilu sau un trip?

| Pamanteanul explică (pentru Invictusman):

Zi omule, ce triluri ai și ce tripuri, asta am întrebat.

| Invictusman a răspuns (pentru Pamanteanul):

Dacă o pui la proțap se poate sa capete o culoare roșiatica da big grin și apoi ai tripp de canibal/șacal, un fel de hibrid cu multe anomalii.

| AlexDulceTeSeduce17 a răspuns:

Fumeaza ceva mai okay ca sarmalele sau stejarul ca prea tripat esti.

(in nōmine Patris et Fīliī et Spīritūs Sānctī)