| anonim_4396 a întrebat:

Ce urasc baietii la o fata?

14 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu le plac alea care se lasa greu duse pentru a face sex

| RAY a răspuns:

Cel mai mult urasc ipocrizia =minciuna,falscitatea,teatrul facut etc
prostia,sa vorbesca non stop fara rost, manipularea emotionala,sa incerca sa ma scimbe de para as fi defect,sa ma critice, sa aiba un carcater urat,sa vorbeasca urat, sa gandeasca irational, eu urasc asta la oricine nu doar la genul feminim, sa profite de mine etc sa imi spuna ca sufletul conteaza, bani nu conteaza astea sunt mari minciuni care le urasc, sa fie egoista doar pentru ea, enervanta

| Drimmero a răspuns:

Urasc figurile din capul ei si fitele.

| anonim_4396 explică (pentru Drimmero):

Cum ar fi? ca nu iti face pe plac cand doreste Maiestatea ta?

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu ma refeream la mine, ma refeream in general, multi nu suporta ''fumurile'' din capul multor fete!

| Florentina9210 a răspuns (pentru anonim_4396):

Asa sunt toti, nu numai el. Cand fata nu face ca baiatul, pac, e in toate felurile!

| antoniaidk a răspuns (pentru Drimmero):

Nu e adevarat -_- unii adora sa aiba o printesa rasfatata.

| LoveSleep a răspuns:

Depinde.
Nu te descrii puțin?

| Doarunaltutilizator a răspuns:

Pai depinde, fiecare om are diferite pareri si impresii n-ai de unde sa stii exact.
Eu urasc la o fata faptul ca mai injura, rade asa din orice motiv la lucruri care nici nu sunt amuzante, jignesc fara un motiv anume, fumeaza si cam atat.

| ShaOfHatred a răspuns:

Ce scriu aici e punctul meu de vedere: Urasc fetele cu atitudine de curve(gen cu nasul pe sus ca ele sunt perfecte)
Urasc fetele cu gura mare(urasc o fata care striga sau ceva in genul)
Urasc fetele care ii ocolesc pe baietii mai putin frumosi
Urasc fetele alea proaste care posteaza pe Facebook citate psihologice si ele nu stiu sa numere
Urasc fetele de varsta mica (12-15) cu "mari probleme in dragoste"
Urasc fetele care ocolesc alte fete doar pentru ca sunt mai putin populare sau mai putin frumoase
Urasc uratele care se cred frumoase
Urasc fetele prea baietoase
Urasc fetele prea geloase
Urasc fetele prea pretentioase

So much hate here

Peace

| FaraNume1245 a răspuns:

Nu le plac alea care cer parerile tuturor oamenilor inainte de a lua o decizie (nu ma refer la cele majore, ci la cele gen "ce culoare sa-mi fac unghiile").

| Tinna666 a răspuns:

Eu cred ca nu suporta cand vorbim mult,cand ridicam tonul desi sunt langa noi,cand ne alintam,cand injuram,cand ii bobmardam cu mesaje si cu intrebari si cand ii controlam si ii sufocam, cand ne plangem mereu ca ne-am ingrasat juma' de kg sau ca nu avem haine si papuci desi dulapurile dau pe afara, cand trebuie sa astepte dupa noi, cand ne suparam ca nu ne dau dreptate desi e evident ca nu avem, cand imbatam/fumam si cand ii trezim dimineatalaughing

| Jessica007 a răspuns:

Eu sunt fata.Dar dupa parerea mea cred ca urasc ipocrizia, fitele, inselatul si minciuna.Acum depinde de baiat.

| Andreiu68 a răspuns:

Eu sincer urasc la o fara figurile/impresiile si aierele pe care si le da, dar ea a uitat de unde a plecat, toata ziua trebuie sa stai cu ea, sa ii spui daca e bine, sa o rasfeti cand vrea si unde vrea si nu o intereseaza daca nu ai chef sau bani si intr-un final ai realizat ca nu ai obtinut nimic de la ea si iti pare si rau pe viitor de cheltuielile cu ea si nici i realizare