| iiooaannaa26061994 a întrebat:

Ce urmari negative poate avea sexul anal? va rog explicati-mi cu cuvintele voastre.

7 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Bună.
Boli cu transmitere sexuală şi afecţiuni fiziologice!
@Frumusica - mai aşteaptă să creşti, după aceea să răspunzi la anumite întrebări. De la sexul anal şi oral nu poţi rămâne însărcinată! Tu dai răspunsuri pentru puncte şi funde sau să ajuţi pe cineva?

Baftă!

| Julia89 a răspuns:

Sa te imbonavesti de hemoroizi, si pentru a n oara anusul nu e facut pentru sex.beaaa

| Coozeman a răspuns:

Ar avea ca urmare sa nu mai poti tine bine treaba mare.

| Giovanna a răspuns:

Fisuri anale, hemoroizi, rani, slabirea muschiului (cum zicea si Alex) plus nici nu e igienic sad

| Becca18 a răspuns:

Cu sexul anal poti sa ramai insarcinata,daca baiatul ejaculeaza in tine, iti mai poate curge sange prima data cand o faci, si te doare de fiecare data cand o faci(PS:depinde de marimea penisului si grosimea lubig grin)Sper ca te-am ajutat! fundita?

| JustMeBăi a răspuns:

Frumusica - Cum pul.a mea sa ramai gravida daca ejaculeaza in anus?! Cred ca tu ai fost nascuta prin gaura ăilaltă.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ar fi posibil ca ceva timp s anul imi stai jos daca... ai apret de un penis prea mare si un baiat neexperimentat