| gicuu1997 a întrebat:

Ce urmeaza dupa utilizator senior? si la cite raspuns treci alt nivil? si ce avantajuri sint?

11 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Dupa senior nu mai vine nimic, in cel mai bun caz ajungi expert TPU apoi expertul anului, cea mai grea medalie de prins e cea de expert al anului.

| Diabolique a răspuns:

Nu există un alt nivel după utilizator Senior. Cei mai buni membrii ai comunității (destul de puțini) ajung Experți TPU pentru că au dovevit prin calitatea răspunsurilor că merită. Odată ajuns expert, poți devenii User al anului, asta numai dacă ai o activitate intensă pe site, dar mai ales răspunsuri utile si inteligente.
Baftă!

| ρυƒυℓєтє a răspuns:

Prima data invata sa scrii corect, dupa aceea poti sa pui intrebari happy

| gicuu1997 explică (pentru ρυƒυℓєтє):

Da ce am scris gresit?

| FlorinDiablo a răspuns (pentru gicuu1997):

" avantajuri" e gresit forma corecta este: un avantaj doua avantaje

| bigalow a răspuns (pentru ρυƒυℓєтє):

4 stai jos

| ρυƒυℓєтє a răspuns (pentru gicuu1997):

Pai "avantajuri" forma corecta este "avantaje", "nivil" forma corecta "nivel", "sint" forma corecta "sunt"

" la cate raspunsuri" nu la "cate raspuns"

a da. si "cite" se scrie " cate "

si mai intrebi ce ai gresit? laughing

| gicuu1997 explică (pentru ρυƒυℓєтє):

big grinbig grinbig grin, mda, am scris repede, nu m-am uitat daca am greseli, dar nici nu-mi pasa asta, eu pe net nu respect regulile ortografice, doar la ore big grin

| Swallow a răspuns (pentru ρυƒυℓєтє):

Stii parca tu nu faci niciodata greseli straight face

| ρυƒυℓєтє a răspuns (pentru Swallow):

Fac si eu greseli. dar nici chiar asa happy

| PierdutăInVise a răspuns:

Nu stiu.