| ReadAllAboutMe a întrebat:

Heii; o3 ce urmeaza dupa utilizator senior si cum pot deveni?

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu urmează nimic după asta.
Adminii te fac expert TPU dacă ai o activitate constantă, ai calitate în răspunsuri (minim 500 de răspunsuri votate ca inteligent/folositor) și respectarea regulamentului acestui site.
http://www.TPU.ro/intrebari-frecvente
Pa, pa.

| ReadAllAboutMe explică (pentru Legiuitoarea):

Multumesc pentru raspuns.Meriti funda aceeawinking Sarbatori fericite!`"

| ReadAllAboutMe explică (pentru Legiuitoarea):

Multumesc pentru raspuns.Meriti fundita aceeawinking.``''Sarbatori fericite``''!

| Legiuitoarea a răspuns (pentru ReadAllAboutMe):

Bună.
Mulțumesc și eu de aprecieri. Distracție plăcută în continuare, Crăciunul încă nu a trecut!
Pa, pa.