| baby_9433 a întrebat:

:*Cum pot atrage un baiat? adica imbracaminte.coafuri...ast rapunsuri si de la baieti si de laf fete! fundoi! Va multumesc!:X:*

Răspuns Câştigător
| Zuzu6235 a răspuns:

Sa fi cat mai naturala si ingrijita. sa te porti frumos si sa fi finutza. aspectul fizic conteaza mai putin. cine te vrea pentrufizic nu te vrea decat pentruputin timp. fi deschisa si sociabila. sa nu iesi pe strada imbracata ca o piti, dar nici cum te trezesti dimineata si apuci tricoul mototolit de ieri. o fata rafinata in comportament si gandire spune multe.winking parerea mea.

2 răspunsuri:
| Piticutsss a răspuns:

Pentru majoritatea baietilor din ziua de azi, o fata ar trebui sa fie gen : fuste scurte, pantaloni strimti, colanti, decolteuri, tocuri, coafura nu prea conteaza, ci corpul. Pune'ti in evidenta formele corpului.

| entzückendesKätzchen a răspuns:

Fi u insati doar atunci vei atrage atentia