| ΔH a întrebat:

Ce va intreb eu, si ce imi raspundeti voi. La fosta intrebare, incepui asa, sa am o introducere.
Ok, atunci intreb direct.
Va spun de-acu, ca n-am ce prospect sa citesc, deoarece nu am nevoie, deci nu cumpar, e doar o curiozitate.

Cum functioneaza testele de sarcina? (betisoarele alea) Si cum iti dai seama daca raspunsul e pozitiv sau negativ?

Răspuns Câştigător
| Piscotel a răspuns:

Pai

Se bazeaza pe o proba din urina...de preferat ar fi prima de dimineata. Pui betisorul acolo si astepti 5 minute. Daca se inroseste o liniuta atunci felicitari, nu esti tatic... daca se inrosesc doua liniute, ai dat de naiba!

1 răspuns:
| ΔH explică:

Merci happy