| anonim_4396 a întrebat:

Ce vă place la o fata? Si ce vă atrage la ea?

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Formele sa i-o bag in 2 gauri exclus anal

| Paul754880338 a răspuns:

Sclipirea din ochi femei este o carte deschisa. Continutul acelei carti este fascinant. Acolo poti vedea si cum se simte ea si cum ar vrea sa fie sau cine este cu adevarat. Asta imi place cel mai mult, mai mult decat haina sau lipsa ei, mai mult decat culoarea parului, parfumul...dar nu mai mult decat zambetul ei!

| GouDidodino a răspuns:

Țâtele

| Andrei258 a răspuns:

Sufletul și ochii

| AlexMirel a răspuns:

Man in primul rand la orice fata prima data te uiti la ea : fata, fund tatze craci alea alea ma intelgi.
Asta o sa iti placa la ea si o sa conteze cel mai mult, daca esti intr-o relatie cu ea aproximativ 3-4 luni, daca trece aceasta perioada va trebui sa ori sa te desparti de aceasta ori trebuie sa apreciezi la ea "inteligenta" si alte lucruri ale personalitatii ei