| ĄŇÐİ a întrebat:

Ce va place voua la persoana iubita? :X

Răspuns Câştigător
| maryy a răspuns:

Faptul ca exista.Am mintii daca am spune ca totul.Fiecare dintre noi aveam defectele noastre, mai mici sau mai mari, dar cand tii la o persoana ti se pare ca acele defecte devin calitati si nu mai ii vezi si partea rea.

6 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Ochii lui mari si verzi, si respectul, inteligenta si educatia de care da dovada mereu.

| SpecialGirl a răspuns:

Totul:X

| Georgiana_4310 a răspuns:

Tot :X

| annaliana a răspuns:

Aproape tot.Mai are si defecte, dar calitatile pe care le are ma face sa-i anulez orice defect ar avea.

| adina_6125 a răspuns:

Tot:X
el e amuzant dragut dulce are incredere in mine ma iubeste si ador cand ma sarutalove struck

| Insomnii a răspuns:

Totul e putin spus. Eu il plac cu defecte si calitatile lui, felul lui de a face si tot ce tine de el. Cand iubesti pe cineva o faci cu toata inima. :X:X