| Barajag a întrebat:

Obisnuiti sa vorbiti cu persoana iubita voua orice sau mai sunt si subiecte tabu?

Răspuns Câştigător
| lenyia a răspuns:

In general vorbim despre orice... dar avand in vedere ca sunt femeie...hee heeputin "tabu" nu strica!

14 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Suntem norocosi, intre noi nu exista subiecte tabu. Asta se datoreaza unei increderi si sinceritati totale si multor ore de conversatii.

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Prefer sa vorbesc orice.

| psiholoaga a răspuns:

Avem o relatie deschisa, bazata pe comunicare si ne spunem toate tampeniile care ne trec prin cap, indiferent ca sunt chestii comune, intime, scandaloase, scarboase, horror etc.

lolita
| lolita a răspuns:

Nu exista subiecte tabu in relatia noastra, chiar de asta ne intelegem atat de bine.

| Ana a răspuns:

Nici chiar orice big grin

| xibalba a răspuns:

Vorbim orice si consider comunicarea una dintre bazele oricarei relatii. Si pentru mine comunicare inseamna in special subiectele delicate, unde oamenii dau inapoi cand ajung sa fie puse in discutie. Pt ca a vorbi despre lucruri delicate este si o dovada de incredere.

| hashe86 a răspuns:

Vorbim de toate. evident ca sunt si subiect mai delicat dar cu o abordare amuzanta sau cosmetizata se ajunge la dezbaterea dorita. de aceea si apreciez cel imi mult aceasta relatie, pentru ca reusim sa comunicam asa cum nu am facut altadata.

| fabiola a răspuns:

@eu_o_mare _enigma stie! Glumesc pentru ca stie de gluma!

| lola a răspuns:

Nu avem subiecte tabu dar imi face mai mare placere sa vorbesc chestiile de fete cu fetehappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Vorbim deschis orice, suntem comunicativi!
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic ca nu ar trebui sa existe "tabu" intr-o relatie care se vrea de viitor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Totul!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe cine am iubit intr-adevar m-a inteles intodeauna fara prea multe cuvinte...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca am dreptul la intimitate.