| ĄŇÐİ a întrebat:

Voua ce va place la persoana iubita love strucklove strucklove struck?

Răspuns Câştigător
| OneLa16 a răspuns:

Mie la baiatul iubit imi plac buzele,frumoase si dulci,ochi cafenii si cu o stralucire uimitoare,vocea lui tandra si aroganta,zimbetul lui ca de copil,Imi place absolut totul,nu e ideal dar e al meu, il iubesc enorm, si as vrea sa ma ierte.

11 răspunsuri:
| R_8074 a răspuns:

Tot. Deaia e persoana iubita happy

| Sweet111 a răspuns:

Caracterul in primul rind apoi infatisarea si restul.

| Sweet111 a răspuns:

love strucklove strucklove struck

| SimonaAdina a răspuns:

Imi place totul la el chiar daca are si unele defecte nu ma intereseaza il iubesc asa cum este el, dar cel mai mult imi place modul cum ma saruta si ma iubeste

| bogdan74688 a răspuns:

Reciprocitatea sentimentului, dovezile de iubire, dar cel mai important, comportamentul ei, ca doar de asta o iubesc.
PS: Chiar daca deocamdata sunt solo; dar in general, asta ar fi.

| Emma a răspuns:

Poi Zambetul :X:X:X
Si apoi imi place ca are un accent de R. e rarait
Si nu stiu...ador faptul ca reuseste sa ma scoata mereu din monotonie.:X:X:X

| GenEu a răspuns:

Zambetul de dimineata...

| VanessaKISS a răspuns:

Imi place ca e un baiat finut si linistitlove struck

| AdeLyna36 a răspuns:

Tot...dar cel mai mult ochii si mainile.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi place sa numi spuna ca sunt sexi si ca sunt frumoasa

| denisa8878 a răspuns:

Faptul ca ma intelege si e alaturi de minehappy