| Steam321 a întrebat:

Hey fetelor, vouă ce vă place să faceți cu persoana iubita sex sau
dragoste?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Sexul, il faci din obligatie, sau din interes, pe bani sau alt beneficiu.
Dragoste, faci doar cu persoana iubita!

| Oana92 a răspuns (pentru Violleta2022):

Sex poti sa faci si cand ai chef sa te simti bine si mergi cu un tip/o tipa oarecare... In felul in care ai spus-o tu sexul e ceva murdar. Si de fapt nu e!

In fond diferenta intre a face sex si a face dragoste e legata doar de partea de sentimente. Atat! In restul e fix tot aia!

| Violleta2022 a răspuns (pentru Oana92):

Nu inteleg de ce s-or baga copii sa dea sfaturi despre sex, cand habar nu au cu ce se mananca!
Cand o sa cresti mare, o sa intelegi tu!

| Oana92 a răspuns (pentru Violleta2022):

Cand o sa cresc mare o sa gandesc ca tine? Pfff... sper sa raman ''copil'' mereu...

| corbulalbrosu a răspuns (pentru Oana92):

Am incercat sa-i transmit acest raspuns acestei "doamne" Gretta. Exact, dragoste faci doar cu femeile iubite, cu sotia, amanta sau prietena. Mi-a dat ignor si nu am reusit sa-i explic poate ii transmiti tu daca intre timp nu te-a trecut si pe tine la ignor. big grin

| Oana92 a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Ce sa ii transmit Corbule? sadEu sunt micuta, nu stiu din astea. M-am bagat si eu in discutiile oamenilor mari fara sa stiu despre ce e vorba si doamna profesoara mi-a dat bulina neagra si m-a trimis la loc. Am sa mai dau sfaturi despre sex dupa ce voi acumula suficienta experienta. Experienta pe care desigur, stimata o detine laughing

| corbulalbrosu a răspuns (pentru Oana92):

Lasa nu mai plange. Te rog eu. Sa nu-mi spui ca te-a pedepsit si pe tine cu ignor aceasta exigenta si atoatestiutoare "doamna" rolling on the floor

11 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Du-te mă si pune mîna pe carte, lasă sexul.

| iubesc a răspuns:

Dragoste, clar.

| AnoNymOuSS11 a răspuns:

Laba! Laba peste tot! ZAPPY TV CONFIRMED

| armand69 a răspuns:

Dragostea e buna, la sex mai trebuie sa te si pricepi. daca intrebi, e calr, incerca sa te indragostesti

| 123coco a răspuns:

Da