| anonim_4396 a întrebat:

Ce va "spune" numele persoanei iubite/adorate? Hai ca vreau sa va aud argumentele!

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Multe... dacă iubesti!
Spune-l tare și e ca o melodie...
Spune-l încet și e ca o rugăciune happy!

5 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Demnitate si tandrete totodata.

De fiecare data cand aud numele ei nu pot sa nu ma gandesc la ea si sa nu zambesc.

Numele ei inseamna tot ce am trait noi impreuna, atatea si atatea clipe minunate in care uitam efectiv de noi si ne lasam iubiti.

Mai inseamna si cat de minunata este ea si cat de norocos sunt ca am intalnit-o.

Mai inseamna si ca sunt fericit ca ea este fericita si ca sunt sigur ca va reusi in viata in orice isi propune pentru ca este foarte ambitioasa.

Mai inseamna si ca n-ai cum sa n-o iubesti. E atat de gingasa si totusi poate sa fie dura si alege sa fie dura cand este amenintata stabilitatea ei.

Din pacate mai inseamna si trecut.

Dar asta pentru mine.

Pentru ca inseamna inainte de toate un viitor pentru ea, sunt sigur ca va deveni un om care va oferi valoare celor din jur.

Numele ei pe scurt : Invingatoare happy

| Maya2014 a răspuns:

Pai numele persoanei iubite, mie personal imi inspira putere, dar totodata sensibilitate.Luptator,singuratic dar si iubitor si afectos.
Este si nume de inger, deci, asta spune multe. happy

| brusturel a răspuns (pentru Maya2014):

Super. inger zici? Inseamna ca l placi mult

| Maya2014 a răspuns (pentru brusturel):

De fapt, il iubesc! Si chiar e un inger, din toate punctele de vedere.happy

| PrincessSophie a răspuns:

Nu cred ca iti alegi persoana iubita/adorata, etc. dupa ce-ti "spune" numele ei sau ca numele ei ar spune ceva. Mie nu-mi spune nimic thinking