| ALex2oo7 a întrebat:

Ce vor fetele de la baieti?
Lamurit-ma, nu mai inteleg nimic! sad

11 răspunsuri:
| MMihai a răspuns:

Când vei fii mai mare, te vei lămurii singur!

| Ririru a răspuns:

Eu vreau Iubire, Respect, Fidelitate. happy

| Rebecca a răspuns:

In primul rand, fetele sunt diferite.
Lucrurile pe care majoritatea si le doresc, e sa fie ingrijit si capabil sa poarte o conversatie. Dar sunt unele fete care vor sa fie periculos, altele vor baieti timizi. depinde

| DorelSudoru a răspuns:

Folositi prea simplu cuvintele iubire si respect fara sa stitii greutatea acestora...

| Ezzio a răspuns:

Bai frate sunt fete bune si fete rele cele rele vor bani$ ca atat le intereseaza iar cele bune cum au spus si colegi de TPU baieti timizi extrmi bla bla... Iubirea in 45% dintre cazuri

| Deĺααα a răspuns:

Da. majoritatea a vrut asta laughing " dragoste, afectiune, protectie si fidelitate "... ` mai este acum si Sex, bani, masina, protectie si fidelitate straight face... poate uh sa no inseli da ea p tine dalaughing.si sa nu`i reprosezi ceva. in fne:d. intrebare p 2-3 fete si uh.thinking

| fyfy3 a răspuns:

Ele vor dragoste, afectiune si multa sigoranta si protectie, majoritatea asta vor

| FreddieMercury a răspuns:

In mod sigur vor sa nu mai ai monospranceana, u alpha male that you are. Iti imprumut o penseta?

| Machiavelli_3716 a răspuns:

Buna intrebare.Nu stiu cine te poate ajuta.
Nici macar ele nu iti pot spune cu exactitate ceea ce-si doresc.In plus persoanele nu se aseamana intre ele.

| misu17 a răspuns:

In majoritatea cazurilor vor bani.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

respect,tandrete si multa iubire, daca nu stii ce sunt astea roaga-te de o fata sa te invete, fara rusine