| victoR1k_1606 a întrebat:

De ce fetele de 14 ani, se intalnesc cu baieti de 20 de ani? Nu inteleg, lamuriti-ma

Răspuns Câştigător
| Dorinel a răspuns:

@love comentariile tale puerile incep sa ma enerveze.
Pustani de 16-17 ani sunt tare curios daca ai buletin.

Victor am prietene mai mici de 15-16 ani care pur si simplu stau cu baieti de 20-24 ani pentru reputatie si interese (ex:masina).

11 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Fiindca iese inteligenta din ele, de asta.se lauda si ele ca au iubit de 20 de ani.saracele.sa ne fie mila de ele. sad

| AnonimA a răspuns:

Buna pentru ca baieti aia au capul p umeri nu c apustani 16 17 ani care sunt cu capul in aer si le inseala hai ca doar sti asta esti baiatlaughing

| AnonimA a răspuns:

@Dorinel am buletin si sincer chiar nu stiu ca ai cu persoana mea efectic imi zic punctul d vedere daca nu iti convn soartawinking

| Graphee a răspuns:

Fetele de "14 ani" se intalnesc cu baieti de "20 ani" deoarece ele cred ca sunt mai maturi decat un baiat de varsta lor. happy

Răspuns utilizator avertizat
| GuessWho_8607 a răspuns:

Hai sa o luam altfel :
Eu nu inteleg de ce baietii de 20 de ani se intalnesc cu fete de 14 ani...
ps: sunt baiat

| cristi11cristian a răspuns:

Buna. Fiindc acestia sunt mai dezvoltati din toate punctele de vedere, si mai mult decat atat, nitel mai stilati dar si cu picioarele pe pamant, cautand nu neaparat doar aventuri de o noapte! cam acestea ar fi motivele cele mai intemeiate...happy

| marbal a răspuns:

Iti recomand articolul "O fata si baietii" - http://marycix.net/2010/08/27/o-fata-si-baietii/

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel de mai jos...cum nu intelegi? pentru ca fetele sunt naive si le baga-n pat mai repede.
iar fetele de 14 ani...senzatii tari, baiatul cu experienta, se simt protejate langa ei. le fascineaza maturitatea, li se pare ca au de invata, li se pare ca ubiul lor e cel mai tare si etc. diferenta dintre o fata de 14 si prietenul ei ar trebui sa fie maxim 4 ani. el avand maxim 18.mai mult deja devine absurd.

| r3b3lion a răspuns:

Pustiulei fetele astea de 14 ani sa dau la baieti de 20 ani deoarece vad ca au bani si se simt protejate. Da vezi ca nu toate se dau la baieti de 20 si vor sa se da mare ca are iubit mare si vor sa se laude la celelalte fete.Asta e parerea mea daca vrei sfaturi de la mine iata nr meu de telefon 0747140655