| JustStitch a întrebat:

Hei! Este normal sa ma inteleg mai bine cu fetele decat cu baieti, cu toate asta nu am cu cine sa vorbesc, ma simt singur...

Răspuns Câştigător
| TeIauLaMisto a răspuns:

Buna! Da, este normal. Mai ales ca fetele vor fi intotdeauna mai prietenoase cu tine decat baietii (daca esti baiat) pentru ca si lor li se pare ceva cool sa aiba prieten un baiat. Mai ales ca, o fata iti poate da intotdeauna sfaturi bune. big grin Daca vrei sa vorbesti cu cineva, imi poti trimite un mesaj oricand.winking

11 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Si eu ma inteleg mai bine cu unele fete din simplu motiv ca ele sunt mai mature dar daca ai vorbi cu barbati cu varsta peste 30 de ani vei vedea ca vei avea multe de invatat,daca isi place sa fi fratele tuturor fetelor atunci vorbeste doar cu ele,niciodata in istoria lumii barbati nu au avut prieteni cu fetele numa azi cu barbati de azi feminizati rau de tot sunt vazuti ca niste fetite de fete si catelusi stau dupa ele desi ele sunt atrase tot de barbati,competitia intre barbati face ca lumea sa se invarta,barbati conduc lumea, o femeie vede atragator un barbat care are mai multi prieteni de sex masculin nu de sex feminim pentru ele ala care multe prietene e un barbat slab, feminim, catelus, dar ala care are prieteni de sex masculin i place competitita, barbati cu barbati iar fetele cu fetele cand vine vorba de prietenie parerea mea, repet nu vb cu copii de 13, 14 ani vezi de barbati cu creier in cap

| Nemessys a răspuns:

Da, este perfect normal. Ba chiar am si un coleg ca asta.
Nu este nimic anormal. Pana la urma este alegerea ta cu cine socializezi. happy.
E totul ok, daca nu devii sclav al fetelor si nu te comporti urat cu baietii. Ma refer prin faptul ca... daca o fata iti cere ajutorul, tu o ajuti, dar daca un baiat o face, il refuzi. Prin asta ma refer. happy Din moment ce omul, este egal in fata ta, indiferent daca este fata sau baiat, este perfect normal.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E ciudat totusi, eu din ce am observat baietilor nu le place sa fie bagati in friendzone.

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Normal ca nu ne place, noi vedem fetele care ne atrag ca pe viitoare partenere nu ca prietene

| crazypop a răspuns:

Da conteaza ca te intelegi cu cineva laughing, nu conteaza ca e de sex opus, cu atat mai binewinking

| PIPER23 a răspuns:

Intre baieti apare imediat invidia si orgoliul, de asta e bine sa ai fete ca si prietene. Incearca sa vorbesti cu lume, caci lumea nu va veni la tine sa te intrebe daca te simti singur.

| crazypop a răspuns (pentru PIPER23):

Lumea e prea egoista si din cauza orgoliului foarte multe persoane nu fac lucru asta.

| RAY a răspuns (pentru PIPER23):

Nu este adevarat asa ceva, fetele nu se suporta intre ele, se barfesc non stop intre ele

| PIPER23 a răspuns (pentru RAY):

Si baietii tot cam asa fac

| RAY a răspuns (pentru PIPER23):

Baieti imturi,prosti de tip beta, omega, nu barbati, barbati da mai barfesc nu spun ca nu dar noi rezvolam diferit treaba prin violenta, o terminam rapid, aia care fac asta sunt feminizati, catelusi, fara valoare masculina

| JoookkkeeeRRR a răspuns:

Este normal si firesc sa ai mai multe prietene si sa te intelegi mai bine cu ele decat cu baietii