| Crytix a întrebat:

Cum se mareste de fapt penisul?

7 răspunsuri:
| AnonimA a răspuns:

laughing)cum cresti tu asa creste si elsmug

| BoBBy a răspuns:

Legi o scoara de el si de un stalp si apoi fugi cu spatele (tare)

Răspuns utilizator avertizat
| Диана a răspuns:

Trage de fiare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta este un fenomen care apare cand esti in preajma unei femei frumusele. Daca sunteti singurei, ea este goala si te doreste atunci marimea este maxima... numai sa nu bei inaintewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauta pe wiki. Deocamdata nu se mareste decat cu exercitiile de "mulgere" facute cu grija. Faimoasele pilule si alte asemenea prostii vandute pe anumite site-uri si pe spam sunt apa de ploaie, nu fac nimic ba dimpotriva sunt toxice.

| Crytix explică:

Era o parodie la adresa pustilor de 10 ani care tot intreaba chestii de genu asta -_-