| Mvnzmzx a întrebat:

Cu câţi cm se măreşte penisul la o erecţie?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Prin procesul de intrare in erectie, penisul isi poate mari cam de 2 ori dimensiunea sa de la lungimea de 6-8 cm in stare flasca, la o lungime care de regula ajunge la 14-16 cm in stare de erectie maxima. Sanatate!

1 răspuns:
| George3412 a răspuns:

Depinde, sunt doua categorii: grower si shower. La prima categorie isi schimba marimea destul de mult, iar la a doua, nu, pentru ca in stare flacida e deja mai mare decât prima categorie. Sa zicem ca estimativ cu vreo 8 cm dar depinde de fiecare