| Chriss_9164 a întrebat:

Ceaobatting eyelashes Cum fac ca iubitul meu sa simta ca tin la el mult love struck ca il plac si ca imi pasa de elwinking ceva gesturi frumoase >8- vreau sa il fac sa ma iubeasca mai mult kiss sa sa se simta bine cu minebatting eyelashes
dau funda >:

Răspuns Câştigător
| Aasdfghj a răspuns:

Prin gesturile care le facihappy daca te porti frumos cu el, si esti langa el mereu cand are nevoie, sunt sigura ca simte iubireahappy nu cred ca este nevoie sa faci cine stie ce pentru a se simtii iubit.doar sa fii acolo pentru el:X

1 răspuns:
| blanOs a răspuns:

Fa-i un bot si sa vezi daca n-o sa te caute non-stop!