| Ofatacuvise a întrebat:

Vorbesc cu un baiat si il plac dar el imi spune mereu ca vrea sa ma simta, sa ma pupe s ma atinga, ca il atrag si sa ii trimit poze cu mine dar sa mi se vada decolteul. Cand imu zice lucrurile astea ma simt ca o usuratica...eu vreau sa ma iubeasca! Crede-ti ca e posibil sau pentru el sunt doar un corp frumos si atat?

10 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

La adolescenti, dragostea baietilor cam trece prin excitare vizuala si erectiile din pantaloni, de aceea vrea sa te atinga, sa te pupe, sa-i trimiti poze cu decolteul, pentru ca vrea sa se excite.
Doar ca este un pusti prostut, pentru ca, asa ceva nu-i spui unei fete, ca o sperii si fuge.
Cred ca este un pic cam prea obsedat sexual si mai putin afectat emotional, cum ar trebui.
Da, posibil ca tu sa fii intr-adeavr doar un corp care-l excita... si atat.

| T0T a răspuns:

Tu ar trebui să cântărești bine lucrurile și să vezi dacă te vrea doar pentru asta. E normal să vrea lucrurile astea dar am zis, trebuie să judeci mai bine lucrurile.

| PersonajFictiv a răspuns:

Vine in mod natural,dorinta de a avea persoana pe care o iubesti, e un efect al iubirii si asta.
Poate sa existe dorinta fara iubire, dar poate exista si din iubire.
E ceva normal.
Daca-i dai poze, nu arata si fata, doar sanii.

| gratargratar a răspuns:

Pai vezi ca el vrea sex, tu vrei iubire. Sunt chestii diferite.
Daca nu te iubeste de la inceput, nu o sa te iubeasca nici dupa. O sa vada in tine un mijloc de a-si satisface pofta. Cam atat.

El e probabil un malahist (adica se mas-turbeaza des, d-aia nu se poate controla). Te sfatuiesc sa-l eviti si sa-ti cauti un prieten serios, nu dereglati hormonal.

"Credeti" in contextul asta se scrie legat, nu cu cratima.

Toate cele bune.

| Cris988 a răspuns:

Cred ca vrea doar sa profite.Pentru el ești doar o "bucata".Sa nu cumva sa-i trimiți poze dezbrăcată!

| Ofatacuvise explică:

Nu stiu daca conteaza dar suntem aman2 virgini cum se zice

| RAY a răspuns (pentru Ofatacuvise):

Si eu am avut iubita la varsta voastra la distanta si faceam de astea cu ea, cand iubesti ai si momente de astea, nu e nimic rau in asta

| RaluckRal a răspuns:

Sub nici o forma sa nu trimiti poze de genu nimanui niciodata! daca vreodata nu mai sunteti prieteni, sau iubiti acea persoana poate folosi pozele sa va santajeze sau razbune. Daca aceea persoana o intereseaza cu adevarat de dumneavoastra va intelege de ce nu doriti asta. si eu sunt intr-o relatie la distanta de ani buni dar prietenul nu mi-a cerut asa ceva, iar daca ar faceo cu siguranta raspunsul ar fi nu