| bogdan_2474 a întrebat:

Ceao fetelor, ce va place, la un baiat adica, la corp, fata si cum se poarta?

7 răspunsuri:
| Roberta a răspuns:

Si felul lui de a se exprima, de curiozitate cati ani ai? thinking

| SociallyDepressed a răspuns:

Comportamentul.Degeaba un băiat e draguţ,cel mai iubit din şcoală,cu cel mai frumos corp, cel mai frumor păr, cei mai frumoşi ochi daca cu prietena (sau oricine altcineva) se poartă ca cu o cârpă. Normal că şi aspectul exterior contează dar pentru mine contează mai mult comportamentul.

| Change a răspuns:

Ca orice fata la inceput ma uit la fizic dar asta nu inseamna ca fizicul conteaza atat de mult caci atunci cand ii descopar interiorul unui baiat este mult mai interesant(numai asa ajung sa-l iubesc:pentru ceea ce este nu pentru cum arata).
Exprimarea, felul de a se comporta si mici detalii care altii poate nu le observa ma fac sa il plac.
Daca as gasi sensibilitate si frumusete interioara nu mi-ar pasa cum arata baiatul decat foarte putin.

| cristinaxt a răspuns:

Deci sa inteleg ca iti place de o fata si vrei sa o cuceresti?
pai in primul rand sa fie masculin( sa nu fie ca o femeie, pentru ca ne place sa ne simtim protejate), sa arete bine si sa fie ingrijit sa miroase bine neaparat iar respiratia sa fie obligatoriu fresh, pe langa asta sa se imbrace stilat( sa aiba un stil a lui ) apoi sa fie neaparat amuzant si spontan sa fie delicat cu noi si respectuos dar totusi masculin si dur... etc etc etc is foarte multe, dar bineinteles depinde si de fata
pupici si succes

| Antonnia a răspuns:

Sa aive respect fata de mine sa fie manierat, sa imi arate dovezi de iubire daca poate sa faca chestiile astea Ambalajul(corpul) nu mai conteaza asa mult.

| dyana46 a răspuns:

Pai...nu conteaza corpul...pentru mine conteaza fata si felul cum se comporta

| dyana46 a răspuns:

Pai... nu conteaza corpul pentru mine conteaza fata si sa fie dragut, atent