| FairyTailLover a întrebat:

Fetelor...v-ar place un baiat cuminte si respectuos(da prioritate fetelor cand intra undeva si saluta decent) care de asemenea este si frumusel(nu ma refer la muschi, ci la fata si la corp fiindca nu e plinut)?

4 răspunsuri:
| AlessandraCoco a răspuns:

Da. Ar fii baiatul perfect pentru mine. Plus mi-ar placea sa-mi duca si cate o floare happy. Mai gasesti si astfel de baieti! big grin

| FairyTailLover explică (pentru AlessandraCoco):

Eu cunosc unul...e cel mai dragut baiat din lume plus ca e si amuzant big grin :3

| AlessandraCoco a răspuns (pentru FairyTailLover):

Fain happy

| AlessandraCoco a răspuns (pentru FairyTailLover):

Se gasesc mai rar baieti de genul asta. happy