| bogdan_2474 a întrebat:

Ceao, fetelor ce va place la un baiat din corp, haine si fata?

8 răspunsuri:
| harciog a răspuns:

Nu va faceti un obicei din a respinge baietii.Ne strica aspectul doar fata, corpul si ce gindim.In rest totul este ok.

| Bubuuuu a răspuns:

Trebuie sa aiba minte intai si intai, apoi conteaza fata love struck, hainele smug sa se imbrace misto daca se poate big grin in cele din urma corpul big grin

| Catherine a răspuns:

1.fata happy... apoi 2.haine si 3.corp happy

| Bianca_3626 a răspuns:

Pai din corp hmm nu-mi plac pachetele multe de muschi! Sa fie mai simplu la corphappy
Haine:X Sa nu se imbrace ca un cocalar, sa aiba stiltongue
Si fata, cea mai importanta pentru mine. Hm sa aiba ochii frumosi; x

| Lilly_5848 a răspuns:

Sa aiba breton si gropite :p

| iHaveThePussyiMakeTheRules a răspuns:

Putin din fiecare love struck si ar fi un BUNOClove struck

| Pretty_8673 a răspuns:

Fata, corp, haine. Aceasta este ordinea.

| bybyemo a răspuns:

Corp ma rog cam totul haine stil mai emo si fata buze mici si ochi caprui (fura inima ori cum) deci cam atat